Archiwum dla grudzień 2018

Podsumowanie grudnia 2018

       Już od początku miesiąca zapanowała w naszym przedszkolu świąteczna atmosfera. Ubieraliśmy choinki, przyozdabialiśmy okna i korytarze. 6 grudnia od samego rana Smyki oczekiwały na przybycie ważnego gościa. Po mimo braku śniegu, odwiedził nas Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci na przywitanie zaśpiewały piosenkę, którą od dłuższego czasu przygotowywały wraz z paniami na tak ważny dzień. Mikołaj również pamiętał o Smykach i dla każdego zostawił paczkę pełną prezentów. Każda grupa wykonała bardzo ciekawe prace plastyczne na których oczywiście królował Mikołaj.
       Jak co miesiąc, w naszym przedszkolu miało miejsce wiele ciekawych wydarzeń. Tradycyjnie odbyło się samodzielne przygotowanie kanapek, zajęcia zumby, oraz przedszkolny „Dzień bez słodyczy”, a wszystko to w ramach działań propagujących zdrowy styl życia.
      Grudniowe „Spotkanie z muzyką” poświęcone było skrzypcom. Podczas koncertu dzieci poznały budowę oraz brzmienie i sposób grania na tym instrumencie. Nie obyło się również bez śpiewania kolęd i pastorałek, które wprowadziły nas w świąteczny klimat. Na zakończenie życzyliśmy sobie nawzajem pięknych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Opublikowano grudzień 31, 2018 15:44

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.